Advertising
İnternet 28 Kasım 2016, 11:26
Google Play Store'de Arayüze Minik Dokunuş

Google Play Store’de Arayüze Minik Dokunuş

Google Play Store’de yapılan yeni ara yüz değişiklikleri kullanıcıların daha farklı bir başvuru kullanmasını sağlayacak. Bilhassa başvuru, oyun, film ve kitap gibi öbür kategoriler oluşturularak daha da zengin bir içeriğin sunulmaya başlandığı Google Play Store bu kategori zenginliğinin kaos yaratmaması namına özel bir tasarım ile kullanıcılara sunulacak.

Top Charts Geliyor

Top Charts olarak adlandırılan yeni ara yüz ile birlikte kullanıcıların ücretli yada bedava seçeneklerde en fazla indirilen ve popüler olan uygulamaları görebilmesi ve uygulamaların ön plana çıkması yeni tasarım ile birlikte sağlanacak. şu anda Android kullanıcılarının büyük bir bölümünde yeni güncelleme sunulmamış olsa da derece derece bir şekilde tüm Android işletim sistemini kullanan cihazlarda Google Play Store yeni tasarımı kullanıma sunulacak.

Yeni mağaza için yapılacak bu değiştirme baştan sona kullanıcıların yeni tasarımı kullanmaya başlaması muhtemel olacak. ücretsiz en popüler, en popüler gibi ayrı kategorilerin yer alacağı yeni tasarım ile kişiler istediği uygulamaları popüler ve güvenilir uygulamalar arasından bulabilecek. Google Play içinde kategoriden başka ufak değişikliklerin yapıldığı belirtilirken bu şansın dönmesi önümüzdeki dönemlerde yeni bir güncellemeyle sunulacak. Bu açıdan başlangıçta kullanıcılara kategorilendirme üzerinden yapılacak değişiklik önümüzdeki günlerde zenginleştirilerek.

Bu yazı senden önce 164 kez okundu.

Yorum Yap