Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Google Play Müzik Yenilendi!

Google Play Müzik Yenilendi!

Google müzik dinleme konusunda deneyimin arttırılması ve daha iyi bir şekilde hizmet sunulabilmesi namına Google Play müzik için yeni bir güncelleme yayınladı. Yapılan bu güncelleme ile birlikte gerçekte yapılan değişiklikler hakkında teferruat da paylaşılırken tasarım ve performans açısından ciddi gelişmeler elde edilmiş durumda.

Tasarım Değişti!

Bilhassa tasarımsal anlamda bakıldığında Google Play müzik uygulamasının baştan aşağıya değiştirildiği görünüyor. Şahısların daha basit bir şekilde ayarlayabileceği ve kendi zevklerine kadar düzenlenebileceği bir Google Play müzik uygulaması bu açıdan kullanıcılara daha iyi bir kullanım sunacak. bununla birlikte Google Play müzik için faaliyet veya hava durumu gibi o kadar fazla yeni nitelik de sisteme eklenmiş durumda. Bu bakımdan Google Play müzik daha çok kişiselleştirilebilir bir yapıya dönüşürken özel ara yüzü bir uçtan bir uca çok daha basit bir şekilde kullanılabilecek.

Rekabete Hazıralanıyor

Apple Music vs Spotify gibi uygulamalar ile sektörde yarış içerisinde olan Google yeni uygulaması ile birlikte daha gösterişli bir şekilde piyasada yer alabilecek. Üstelik kişilere özel listelerin sunulacağı belirtilirken hafta sonu listesi ya da akşam listesi gibi ayrı durumlara yönelik geliştirilecek listelerin kullanıcıların ilgisini çekmesi bekleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte Google Play Müzik başvuru oranlarının daha da artması olası.

Bu yazı senden önce 115 kez okundu.

Yorum Yap