Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Google Play Filmlere 4K Desteği Geldi

Google Play Filmlere 4K Desteği Geldi

Android işletim sistemlerinde kullanılan Google Play Store farklı özellikleri ile kullanıcıların öbür ihtiyaçlarını karşılamayı sağlıyor. Bu kapsamda bilhassa film izlemek isteyen kişiler için yeni bir seçenek daha sunulurken Google Play Store üzerinden film izleyecek işlerin artık 4K desteği de alabileceği belirtildi. Bu açıdan yapılan yeni özellik ile birlikte kullanıcıların yüksek çözünülükte film izleyebilmesi muhtemel.

Servis Cazip Seçenekler Sunuyor

Bu gelişmeler Google Play filmler özelliğinin daha artı seçim edilmesini sağlayabilir. Bugüne dek yapılan paylaşımlarda farklı filmlerin ve yüksek çözünürlüklü içeriklerin yayınlandığı Google Play Filmler o kadar fazla kullanıcı göre seçim edilirken yapılan son değiştirme bu konuda daha fazla kişinin Google Play Filmler’e alaka göstermesini sağlayacak. Düşük ücretlere ile film izleme imkanının sunulduğu Google Play Filmler bu bakımdan çekici bir seçenek.

Yapılan paylaşımlarda kullanıcıların sistemden kullanım noktasında zorlanmadan operasyon yapabileceği de görülürken tüm bu imkanlara sahip Google Play Store bugüne dek ciddi bir gelişme yaşayan durumda. Kullanıcılar kadar alaka gösterilen sistemin yeni özellikler ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmesine ise kesin olarak bakılıyor. 

Bu yazı senden önce 118 kez okundu.

Yorum Yap