Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Google İle Uzay Yolculuğu Başlıyor

Google İle Uzay Yolculuğu Başlıyor

Google piyasaya sunduğu ürünler ve servisler ile birlikte kullanıcılara çok farklı imkanlar sunarken bilhassa piyasaya sunulacak yeni servisin kullanıcıların uzay yolculuğu yapmasını sağlayacağı belirtildi. Google Earth’ün ilk piyasaya sunulduğu günlerde kullanıcılar epeyce ilgi göstererek bu yeni servisi beğenmişti. Google Earth’deri daha da gelişmiş bir yeni servis ise bundan böyle kullanıma sunulacak.

VR Destekli Uzay Yolculuğu Başlıyor

Uzay yolculuğu çalışması ile birlikte kullanıcılar bundan böyle uzay yolculuğunu yeni Google servisi ile yapabilecek. Özellikle sanal hakikat ile desteklenecek bu yolculukta kişiler aynı uzay yolculuğu yapar gibi farklı bir tecrübe elde edecek. Önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak bu yeni servis ile birlikte bundan böyle kişilerin dünyanın o kadar fazla farklı bölgesini ziyaret edebilmesi mümkün olacak. Bu açıdan bakıldığında Google sunacağı yeni servis ile birlikte yeniden öbür bir alanda öncü olmayı başarabilecek.

Konu ile ilgili paylaşılan bilgiler şu lahza için epeyce sınırlı olsa da önümüzdeki günlerde projenin tamamlanmasıyla birlikte tanıtımların gerçekleştirilmesi ve uygulamanın resmen kullanıma sunulması bekleniyor. Google tarafından sunulacak bu avantajı ile birlikte sanal realite gözlükleri ile kişiler ayrı bir uzay macerası yaşayabilecek.

Bu yazı senden önce 153 kez okundu.

Yorum Yap