Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Amazon'dan Evlere Yardımcı Çağrılacak

Amazon’dan Evlere Yardımcı Çağrılacak

Amazon tarafından yapılan açıklamalarda konut işlerine yardımcı olmak için birisini arayan şahısların Amazon üzerinden takviye alabilecğei belirtildi. Ev işlerinde kişilere yardımcı olacak şahısların istihdamının sağlanacağı Amazon böylece yeni bir sektöre daha antre yapmış olacak.

Bütün İşlerde Destek Edecek

Diğer Taraftan bu koşul yalnızca temizlik işlemleri için geçerli değil. Temizleme işlemlerinin yanı sıra kişilerin konut içerisinde ihtiyacı olan yemek yemek, alışveriş, bulaşık veya çamaşır gibi pek çok öbür işlemde de Amazon üzerinden temin edilecek kişiler sayesinde takviye alınabilecek.

Ofislerde Destek Alınabilecek

Ev ve ofisler için geçerli olacak bu hizmet şu an için yalnızca Amerika Birleşmiş Devletleri sınırları içerisinde gerçekleşecek. Fakat Amazon kadar yürütülecek projenin başarıya ulaşması halinde çok farklı bölgelerde şahısların Amozon Prime üzerinden bu desteği alabilmesi mümkün olacak. konu ile ilgili yapılan açıklamalarda bilhassa mevcut iş şartlarının şahısların bu tip işlerde takviye almasını gerekli kılarken Amazon gibi tehlikesiz bir firma tarafından sunulacak hizmetler baştan sona şahısların sorunsuz bir şekilde hizmet alabileceği belirtildi. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde bu hizmet için ilginin epeyce yüksek olması bekleniyor.

  

Bu yazı senden önce 100 kez okundu.

Yorum Yap