Advertising
İnternet 30 Kasım 2016, 02:39
Amazon.de Türkiye’ye bedava kargo seçeneğiyle Türkçe hizmet vermeye başladı

Amazon.de Türkiye’ye bedava kargo seçeneğiyle Türkçe hizmet vermeye başladı

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon’un Türkiye’deki müşterileri, Amazon.de sitesinde Türkçe dil desteğinden de yararlanarak alışveriş deneyimlerini daha gizli bir boyuta taşıyabilecek. Buna ek olarak, 49 avro ve üstü miktardaki siparişlerde kullanıcılara bedava gönderim hizmeti sunulacak. Bu da Amazon.de’nin Türk müşteriler için birazcık daha çekici bir alışveriş noktasına dönüşmesini sağlıyor.

Amazon.de Türkiye buluşmasında birincil adım, web sitesinin “Hesabım” gibi sıklıkla kullanılan bölümlerine Türkçe erişim sağlanmasıyla atılacak. Buna ilave olarak, kullanıcılar siteyi Türkçe olarak gezebilecek ve Türkçe olarak e-posta ya da telefonla herif hizmetlerinden takviye alabilecek. sıralama ve kargo bilgileri de Türkçe olarak görüntülenecek. Amazon.de’deki Türkçeleştirilmiş sayfa ve nitelik sayısının önümüzdeki dönemde artırılması planlanıyor.

Amazon.de Ülke Müdürü Ralf Kleber, müşterilerine Türkçe alışveriş, 49 avro ve üzerine bedava kargo gibi hizmetler sunmaktan nedeniyle mutlu olduklarını belirtti. Kleber, attıkları adımlarla müşterilerinin herhangi bir engelle karşılaşmadan Amazon.de’den hizmet almasına asistan olma vizyonuna bir adım daha yaklaştıklarını dile getirdi.

Amazon.de üzerinden 25’ten fazla kategori aşağıda satılan ürünleri temin etmek olası. Kullanıcılar Türkçe dil seçeneğine hem masaüstü ayrıca de mobil tarayıcılardan erişebilecek. Ayarlarda yapılan değiştirme, daha sonraki erişimler için de saklanacak. Amazon.com.tr adresi de Amazon.de sitesine yönlendiriliyor.

Amazon.de Türkiye ve Türkçe açılımıyla ansızın pozitif alanda kazanım elde edebilir

49 avro ve üstü alışverişler için ücretsiz kargo seçeneği, Türkiye’de yaşayanların çevrim içi alışverişleri için Amazon.de’yi daha sık ziyaret etmesini sağlayabilir. Türkçe dil desteğinin de bu konuda önemli bir etmen olacağı rahatlıkla söylenebilir. Bunlara ilave olarak, Almanya’da yaşayan büyük Türk nüfusu da Türkiye’ye bedava kargo ve Türkçe dil desteği gibi yenilikleri daha anlamlı kılıyor. Amazon.com.tr adresi de Amazon.de sitesine yönlendiriliyor.

Bu yazı senden önce 145 kez okundu.

Yorum Yap