Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
2015'in en başarılı e-ticaret sitesi

2015’in en başarılı e-ticaret sitesi

Hepsiburada com 2015’in en başarılı e-ticaret sitesi seçildi

Hepsiburada.com’un e-ticaret sektöründeki başarılı grafiği sektörel araştırmaların sonuçlarında da gözler önüne seriliyor. Pazarlama ajansı ve araştırma firması FikriMühim’in Digital Age Dergisi için yaptığı araştırma ile Türk tüketicisinin 2015 yılında en başarılı bulduğu teknoloji markaları belirlendi. Hepsiburada.com araştırmanın e-ticaret kategorisinde en başarılı marka oldu.

 

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, 2015 yılının en başarılı teknoloji markaları arasında yerini aldı. Tip deneyimini iyileştirmek için yaptığı teknolojik yeniliklere 2015 yılında sürat veren hepsiburada.com, pazarlama ajansı ve araştırma firması FikriMühim’in Digital Age Dergisi için yaptığı araştırmada, Türk tüketicisinin en başarılı bulduğu teknoloji markaları arasında e-ticaret kategorisinde birinci seçildi. 

 

Digital Age Dergisi’nin 2016 Ocak sayısında bulunan “2015’in en başarılı teknoloji markaları” araştırmasına Türkiye’nin 72 ilinden, 2 bin 500 internet kullanıcısı dahil oldu. Araştırmaya yüzde %50’si kadın, %50’si erkek elde etmek üzere, 18 yaş ve üzerindeki kişiler katıldı. Tüketiciler 10 öbür kategoride, 2015 yılında en başarılı buldukları ve para harcadıkları teknoloji markalarını ortaya çıkardı.

 

Hepsiburada.com’da teknolojik yenilikler

 

2015’te web sitesi tasarımını baştan aşağıya yenileyen hepsiburada.com, responsive tekniğiyle mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda senkronize çalışabilen, görüntülendiği ekrana armoni sağlayabilen, daha kullanıcı dostu bir arayüz ile müşterilerinin karşısına çıktı. Mobil ticarette de yeniliklere imza atan hepsiburada.com’un uygulaması 4 milyon kere indirilirken, App Store’da kullanıcılardan 5 yıldızla tam not alan tek e-ticaret uygulaması oldu.

 

Tavsiye Motoru özelliğini kullanıcılara sunarak, online alışveriş deneyimini kolaylaştıran ve kişiselleştiren hepsiburada.com, perakende sektörünün dönüşümünü hızlandıracak olan Pazar Yeri platformunu da 2015’te devreye aldı.

 

Yakaladığı başarı grafiğiyle sektörde liderliğini sürdüren hepsiburada.com, araştırma sonuçlarında rakiplerinden farklı bir şekilde zirvede yer aldı. Hepsiburada.com, yeni başarılar galip gelmek için dijital inovasyonlara ve ayrıcalıklı kampanyalara 2016 yılında da sürat kesmeden devam edecek. 

Bu yazı senden önce 129 kez okundu.

Yorum Yap