Advertising
Giyilebilir 28 Kasım 2016, 14:07
Vector Watch Luna Kesintisiz 30 Gün Kullanılacak!

Vector Watch Luna Kesintisiz 30 Gün Kullanılacak!

Teknolojik cihazların tatbik süreleri çoğunlukla bir ya da iki gün ile sınırlı olsa da özellikle zeki saatlerde bu zaman fazla daha uzun olabiliyor. Fakat Vector tarafından üretimi gerçekleştirilen son akıllı saatte bu vakit yakalanması oldukça engebeli bir sınıra çekilmiş durumda. Böylece ki o kadar çok öbür özelliği barındıran giyilebilir teknoloji ürünü kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkardığı gibi 30 gün her tarafında saat her yerde sıkıntı edilmesine lüzum kalmıyor. Bu açıdan telefonun tasarımı yanı sıra batarya konusunda da avantajlar sağlaması öyle fazla kişi için cazip bir seçenek yaratmış durumda.

Vector Watch Luna  İle Sorumluluk Sorun Yok

Vector Watch Luna için yapılan tanıtımlarda tasarımın ve batarya tüketiminin daha iyi ülkü gelmesi adına özel çalışmaların yapıldığı belirtilirken fazla pozitif tuş barındırılmaması amacıyla da tuşlara bambaşka işlevler eklenmiş durumda. Kullanıcı deneyiminin oldukça üstteki seviyede tutulduğu saatin bununla birlikte kişiselleştirilebilir bir yapısı ve başvuru zenginliği ile birlikte böylece çok işlemi yapabilmesi muhtemel. her zaman açık olan ekranı baştan sona herzamanki bir saatten ayırt edilemeyecek durumda olan yeni mahsul bu özelliğinin yanı sıra uzun pil ömrü ve sade tasarımıyla dikkat çekiyor.

Zeki saatin daha bambaşka pazarlarda piyasaya sunulması çok yüksek satış rakamlarına ulaşması konusunda büyük bir umut taahhüt ediyor. Bu bakımdan marka göre yapılacak tanıtımlar ile birlikte zeki saate önümüzdeki dönemlerde daha artı ilgi gösterilebilir.

Bu yazı senden önce 170 kez okundu.

Yorum Yap