Advertising
Giyilebilir 28 Kasım 2016, 14:08
Spotify Gear S3'e Geliyor

Spotify Gear S3’e Geliyor

Çevrimiçi müzik dinleme noktasında en çok tercih edilen uygulamalardan bir parça başına Sportify olurken bugüne dek milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran uygulama bundan böyle Samsung’un piyasaya yeni sunduğu zeki saatler için de takviye verecek.

Samsung Gear S3 olarak adlandırılan yeni akıllı saatler üstün donanımları ve yüksek performansıyla dikkat çekerken Spotify gibi uygulamaların da saatte desteklenecek olması saatten elde edilecek performansı daha da artıracak.

Sportify Müjdesi Geldi

Uzun süreden beri akıllı saat konusunda yeni bir gelişmenin yaşanmadığı Samsung cephesinde yeni bir duyuru yapılırken duyuruda Sportify ile akıllı saatler için manâlı bir işbirliğinin başlayabileceği ve bu iş birliği kapsamında ilk olarak Samsung tarafından testlerin yapılacağı belirtildi. Yapılacak testler ile birlikte Gear S3 modelinde resmen Sportify’nin kullanılabilmesi olası olacak. Bambaşka müzikler kulak vermek isteyen kişiler için alternatifin bol olduğu Sportify bu bakımdan düşük ücretleriyle kişilerin müzik konusundaki bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde.

Bu yazı senden önce 232 kez okundu.

Yorum Yap