Advertising
Giyilebilir 4 Ocak 2017, 07:13
Samsung Zeki Saatleri Daha Da Akıllandıracak!

Samsung Zeki Saatleri Daha Da Akıllandıracak!

Samsung Akıllı Saatleri Daha Da Akıllandıracak

Samsung kadar üstünde çalışmaların sürdürüldüğü yeni zeki saatler için yapılan 2 patent başvurusu Samsung’un akıllı saatlere o kadar çok öbür özelliği de katacağını gösteriyor. Yapılan sızdırmalarda bilhassa saatin sağa ve sola doğru çekilmesiyle birlikte böylece çok öbür işlevi yerine getirilebileceği görülürken bu yeni özellikler ile akıllı saat başvuru deneyimi de artmış olacak. Bu bakımdan 2017 itibariyle marka tarafından piyasaya sunulacak olan yeni zeki saatlerde Samsung’un önemli bir fark yaratması bekleniyor.

Samsung Gear Serisini Güçlendiriyor!

Bugüne kadar en fazla satılan zeki saatleri piyasaya sunmaya başaran Samsung, yalnızca Gear S2 ile 400 bin adet satmak yapmayı başarmıştı. Bu bakımdan 2017 yılında piyasaya sunulacak olan yeni saatlerle Samsung daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Bu bakımdan her ne değin saat sektöründe önemli bir gerileme yaşanmış olsa da önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak yeni modeller saat sektörünün yeniden hareketlenmesini sağlayabilir.

Samsung ile birlikte Apple’ın da piyasaya sunacağı akıllı saatlerle yüksek özelliklerin kullanılabilir olması giyilebilir teknolojinin 2017 yılında daha yüksek seviyelere çıkmasını sağlayabilir. Bu bakımdan yapılan araştırmalar fazla yakından peşine düşüp takip edilebildiği gibi saatlere eklenecek yeni özellikler de kullanıcıların ilgisinin çekiyor. Bu açıdan 2016 yılında parlak bir şekilde geçmeyen akıllı saat sektörünün 2017 yılında daha öbür bir ayla gelmesi laf konusu.

Bu yazı senden önce 170 kez okundu.

Yorum Yap