Advertising
Giyilebilir 9 Ocak 2017, 08:57
Samsung Gear Serisi Artık iOS İle Daha İyi Geçiniyor!

Samsung Gear Serisi Artık iOS İle Daha İyi Geçiniyor!

Samsung Gear Serisi Artık iOS İle Daha İyi Geçiniyor

Samsung az kalsın bütün bir sene önce IOS uyumluluğunu dönemin en yeni akıllı saat modeli olan Gear S2’ye getireceğini söylemişti. bununla beraber bu beklenti daha iyi bir model olan Gear S3’ün piyasaya sunulmasının arkasından artmış ve kişiler Samsung ’un oluşturacağı yeniliği beklemeye başlamıştı. Ilk Olarak bu değişikliğin 2016 yılından önce gerçekleşeceği varsayım edilse de değişikliklerin yapılması ve kullanıma sunulması 2017 yılına sarktı.

iOS Uyumu Yakalandı!

Samsung Gear S2 ve Samsung Gear S3 gibi modeller için sunulan bu buluş bir uçtan bir uca bundan böyle iOS cihazlar ile Samsung ’un zeki saatini kullanabilmek olası olacak. Böyle bir yeniliğin Samsung kadar üretilmiş olması kuşkusuz Samsung Gear serisinin daha artı kişi göre satın alınmasını sağlayacak. Bu şart Samsung ’un çok manâlı bir saldırı gerçekleştirdiği ve Apple kullanıcılarına karşın Samsung Gear kullanımını daha da cazip hale getirdiği şeklinde yorumlandı.

Samsung Gear için getirilen iOS uyumluluğunun önümüzdeki günlerde daha fazla birey göre kullanılması ve bu durumun Apple Samsung rekabetinde ibrenin Samsung ’tan yandan dönmesini sağlaması bekleniyor.

Bu yazı senden önce 117 kez okundu.

Yorum Yap