Advertising
Giyilebilir 7 Ocak 2017, 14:02
NBA Maçları Google'ın VR Platformuna Gelecek

NBA Maçları Google’ın VR Platformuna Gelecek

NBA Maçları Google ın VR Platformuna Gelecek

NextVR göre yapılan açıklamalarda ABD dışındaki ülkelerde sunduğu NBA sanal hakikat kapsamını daha da genişlettiğini duyurdu. Dahası artık yayınlar Google Daydream ile ahenkli olduğundan dolayı Kanada, İngiltere, Almanya ve Avustralya’dan da Google VR ile NBA maçları izlenebilecek. NextVR tarafından sunulan hizmetlerde kişilerin Samsung Gear VR ile sağladığı desteklerin Google ile genişletilmesi ve aynı zamanda daha artı ülkede sunulması, gerçeklik konusunda daha da cazip bir fırsat yaratıyor

Ücretsiz Olmayacak!

NBA League Pass için 200 dolarlık bir etiket fiyatı muhakkak durumda. Bu bedelin karşılanması halinde ise Daydream View veya Cardboard ile 180 derecelik VR’da haftalık canlı maçları takip yapabilmek mümkün olacak. Üstelik maçların yanı sıra NBA ile ilgili özel ve öteki detaylara da erişim sağlayacak.

Nasıl Kullanılacak?

Daydream’i uygulamak için Google Play’de NextVR uygulamasını indirmeniz veya bir Gear VR ile Oculus Mağazasını ziyaret etmeniz gerekecek. NextVR, sekiz INKAR tabanlı kameralar aralarında en iyi görünümü olmak için yayınlama sunarken TV izlemekten fazla maçı stadyumda izler gibi bir tecrübe yaşanmasını sağlıyor. Bundan Başka bugüne dek yapılan değerlendirmelerde NextVR yayınları çoğunlukla iyi yorumlar aldı.

Bakalım bu yeni hizmet kullanıcılar kadar ne kadar ilgi görecek ve istatistikler ne değin çok artacak. 

Bu yazı senden önce 155 kez okundu.

Yorum Yap