Advertising
Giyilebilir 4 Ocak 2017, 07:13
HTC Vive 2 2017'de Çıkmayacak!

HTC Vive 2 2017’de Çıkmayacak!

HTC Vive 2 2017 de Çıkmayacak

HTC göre yapılan tanıtımlarda HTC Vive adı bahşedilen birincil sanal hakikat cihazı piyasaya sunulurken bu cihazın önemli özelliklere sahip olması kısa zaman içerisinde sektörde gösterişli ayla gelmesini sağlamıştı. Ilk ürünün peşinde ikinci versiyonun ne süre çıkacağına karşın büyük bir beklenti bulunsa da marka göre devlete ait bir yorumlama yapılmaması nedeniyle öbür bilgiler gündeme gelmişti.

Spekülasyonlar Gündemde!

Resmi açıklamaların yapılmaması bu konuda 2017 yılının birincil aylarında ürünün piyasaya sunulacağı şeklinde yorumlandı. Fakat marka tarafından bu konuda yeni bir veri paylaşılarak konuya tarafsızlık getirildi. Böylece ancak HTC Vive olarak adlandırılan modelin 201 yılında sunulmayacağı net bir şekilde belirtildi. Bu açıdan 2017 yılında yeni bir sanal hakikat ürünü bekleyen şahısların beklentileri de boş yere çıkmış oldu.

Beklentiler Gerçekleşmeyecek!

Önümüzdeki dönemlerde herhangi bir icat sunulmayacağından dolayı şahısların beklentileri gerçekleşmeyecek. 2017 yılı içerisinde CES ile tanıtılarak piyasaya sunulması beklenen cihaz CES’i de es geçecek. şimdi HTC Vive konusunda birincil versiyon seçim edilebilir durumda. Alacak şahısların sistem gereksinimlerini de yoklama etmesi gerekiyor.

Piyasadaki HTC Vive için gereksinimler şöyle;

Ekran Kartı: En Düşük: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 yada daha üstteki modeller

İşlemci: Minimum Intel i5-4590 / AMD FX 8350 yada daha üst modeller

RAM: 4GB ve üzeri

Video Çıkışı: HDMI 1.4

USB Çıkışı: 1 adet USB 2.0 yada USB 3.0

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 yada daha üstteki bir Windows Sürüm

Bu yazı senden önce 192 kez okundu.

Yorum Yap