Advertising
Giyilebilir 1 Aralık 2016, 21:35
Aralık'ta En İyi Zeki Saatler Hangileri Olacak?

Aralık’ta En İyi Zeki Saatler Hangileri Olacak?

Akıllı saatlerde kuşkusuz ön plana Apple Watch çıkıyor. Ama Apple burada tekel değil. Samsung gibi öyle fazla farklı marka da piyasada oldukça istek görüyor. İşte popüler seçenekler.

Apple Watch Serisi 2

Apple Watch şimdi en başarılı ve en popular zeki saat konumunda. Yeni sunulan 2 serisi, su koruması, daha parlak bir ekranı ve dahili bir GPS ile geliyor. bununla beraber yeni bir yonga seti ile birlikte fazla daha hızlı. Bir buçuk sene içerisinde Apple Watch’a getirilen en büyük değişim, spor ve sağlık üzerine yenilikler sunması.

Samsung Gear S3

Şu an akıllı saatler için en iyi ikinci seçenek Samsung Gear ailesi. 2015 Gear S2 ve S2 Classic’in indirilmiş fiyatlarla satışı devam ederken, daha yeni Gear S3 saatleri de seçenekler aralarında. S3 serisi daha kuvvetli, daha geniş ve daha popüler durumda.  Samsung’un bu cihazlarda Tizen kullandığını da göz ardı etmemek gerekiyor.

Huawei Watch

Huawei Watch ile birlikte Android Wear seçeneği sunuluyor. Üstün tasarımı, keskin ekranı ile  uyarı çeken Huawei Watch diğer taraftan uygun etiket fiyatıyla sunuluyor.

Motorola Moto 360

Moto 360 iyi performans belirten bir aygıt. Şık görünümü ile uyarı çekerken bununla birlikte iki ebat muhtemel. Erkekler için 46 mm versiyon ve kadınlar için daha küçük bir kayış olan bir diğer versiyon.

Bu yazı senden önce 219 kez okundu.

Yorum Yap