Advertising
Giyilebilir 6 Ocak 2017, 14:27
3. Tür Apple Watch'lar Nasıl Olacak?

3. Tür Apple Watch’lar Nasıl Olacak?

3 Nesil Apple Watch lar Nasıl Olacak

Çin ’de yer alan haberlerde Apple Watch’in yeni nesli 2017 yılının üçüncü çeyreğinde açıklanacak ve Quanta Computer kadar üretilecek. Yeni saat için bahşedilen bu bilgiler bir de epeyce ayrıntılı ve teknik özellikleri de içeriyor.

3. Tür Nasıl Üretilecek?

Yeni saatlerin, yeni sensörler ve yeni tasarıma sahip olup olmadığı net olarak bilinmiyor. Ama mevcut modellere kıyasla daha uzun batarya ömrüne ve Apple Watch’da kullanılan yeni bir Apple S-series çipine sahip olacağı biliniyor.   

Apple Watch Piyasada Ilgi Çekiyor!

Birincil Apple Watch, Nisan 2015’te piyasaya çıkarken CEO Tim Cook göre Eylül 2014’te duyurulmuştu. Aygıt az kalsın dünya genelinde en fazla satan giyilebilir saat haline geldi ve hala zeki saat kategorisinde lider durumda. Bu açıdan akıllı saat sektörü bir halde olmasa da Apple için Apple Watch satışları tatmin edici durumda.

Series 1 ve Series 2 Apple Watch modelleri ise 16 Eylül 2016’da açıklandı. Series 1 fiilen önceki modeliyle aynıydı, oysa bir çip üstünde daha hızlı bir çift çekirdekli S1P sistemi yer aldığı için performans anlamında farklılık yaratılmıştı. Series 2 Apple Watch ise 50 metre suya dayanıklı, daha parlak ekran, S2 yongası ve GPS özellikleri ile daha gelişmiş bir Apple Watch seçeneği sunuyordu.

Tüm bu özellikler göz önüne alındığında şüphesiz Apple Watch 3. Neslinde özellikler çok daha yüksek kalitede olacak. Çoktan gelmeye başlayan sızdırmalar görüş kalitesi ve batarya üzerine yoğunlaşırken önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntısıyla uğraşma sızdırılabilir. 

Bu yazı senden önce 153 kez okundu.

Yorum Yap