Advertising
Donanım 29 Kasım 2016, 02:32
Türkiye’de PlayStation Oyunlarına İndirim Geldi!

Türkiye’de PlayStation Oyunlarına İndirim Geldi!

Dünya genelinde en çok peşine düşüp takip edilen ve yüksek oranlarda alışverişlerin yapılabildiği Black Friday Türkiye’de de pek fazla öbür internet sitesi üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda özellikle PlayStation Store Türkiye için de indirimlerin yapılacağı belirtilirken bu indirimler bir uçtan bir uca kullanıcılar yüksek oranlarda daha uygun fiyatlar üzerinden oyun satın alabilecek.

Popüler Oyunlar İndirimde!

Yapılan açıklamalardan indirime giren oyunlar ile ilgili detaylar da paylaşılırken Battlefield 1, FIFA 17, Need for Speed, God of War 3: Remastered, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Watch_Dogs 2 gibi pek fazla oyunda indirimler mevcut. Oyunlar için uygulanan indirimler bir uçtan bir uca piyasa fiyatlarının fazla aşağı oyunların olmak muhtemel olurken yeni fiyat listesi de oluşturulmuş durumda.

Battlefield 1 269 TL yerine 149 TL, FIFA 17 269 TL yerine 161 TL, Watch Dogs 2 Gold Edition 329 TL yerine 224 TL’den satışa sunulacak. Bu oyunlar dışarıda dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşan ve PlayStation’da da oynanabilen GTA 5 189 TL yerine sadece 99 TL üzerinden satışa sunulacak. Uygulanacak yüksek oranlardaki indirim ile kişiler yüzde 50’den pozitif bir indirim elde edebilecek. Uygulanacak bu indirimlerle Black Friday kampanyası ile sınırlı olduğundan nedeniyle mutlaka oyunların bu dönem içerisinde de satın alınması gerekiyor.

Bu yazı senden önce 170 kez okundu.

Yorum Yap