Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Toshiba Canvio AeroMobile kablosuz SSD

Toshiba Canvio AeroMobile kablosuz SSD

Şıklığı ve sağlamlığı bir araya getiren ince cepte taşınabilir bulut depolama cihazı ile tek bir seferde 8 ayrı cihaza sorunsuz aktarım yapın

Toshiba taşınabilir depolama aygıtlarının kullanışlılığını ve kapasitesini, SSD’nin sağlamlık ve performansıyla birleştiren Canvio AeroMobile kablosuz SSD modelini duyurdu. Cep boyutundaki SSD, kablosuz işlevsellik ile yüksek hızlı USB 3.0 girişini entegre ederek, kıymetli verilerinizi nerede olursanız olun tek bir seferde sekiz adet cihaza değin sorunsuzca aktarabilmenize imkan tanıyor.

Açık altın rengindeki şık Canvio AeroMobile, akıllı telefon, notebook, tablet ve PC cihazlarınız için son derece gerekli merkezi depolama noktası olarak kullanılabiliyor. 128GB depolama alanı sunan aygıt, dahili SD kart girişi ile hafızayı genişletirken tatil fotoğraflarınız, aile videolarınız ve bireysel verileriniz için yedekleme çözümü yaratıyor. SSD teknolojisi ilave gönül rahatlığı için, geleneksel sürücülere kıyasla darbe ve titreşime karşısında çok daha artı dirençli ve 8 saate dek batarya ömrü aralıksız video streaming sağlıyor.

Hafif ve kompakt tasarımıyla Canvio AeroMobile kablosuz SSD, cebinizde taşıyabileceğiniz dek ufak olduğundan, dijital hazinelerinizi son derece hızlı ve zahmetsizce depolayabilir, paylaşabilir ve aktarabilirsiniz. Bu Nedenle, ister meslek ister ziyafet ve oyun amaçlı olsun, verilerinizi güven aşağı tutabilir, bireysel bulut ortamınızı defalarca beraberinizde taşıyabilirsiniz. CanvioAero Mobil aplikasyonunu Android veya iOS mobil cihazınıza yükleyerek hareket halindeyken bile dosyalarınıza erişebilir, kaydedebilir ya da aktarabilirsiniz. Internet Pass-Thru Modu ile aynı zamanlı olarak keza web’de gezinebilir, hem de Canvio Aero Mobile kablosuz SSD’ye erişebilirsiniz.

TNB bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada; “Bambaşka yollarla çevrelerindeki dünyadan anlar tutmak ve paylaşmak isteyen günümüzün tüketicileri için yedekleme, koruma ve içeriklere erişim artan bir şekilde daha kayda değer ayla geliyor. Canvio AeroMobile kablosuz SSD, verileri depo etme ve paylaşmak için ek serbest sağlarken, değerli hatıralarınızın güvenle yedeklendiğinden belirli olmanız için yaratıldı.” dedi.

Canvio AeroMobil4 kablosuz SSD 8 saate değin kesintisiz işletim btarya ömrü sunuyor ve Microsoft® Windows® 8.1, 8 ve 7, Mac OS X 10.7 ve 10.8, ve 5.1’den 7’ye iOS versiyonları ve 2.3’ten 4.2’ye Android versiyonları ile düzenli.

Özellikler

* Kapasite: 128GB
* Depolama arayüzü: 802.11b/g/n ya da USB 3.0
* Kablosuz LAN arayüzü IEEE 802.11b/g/n
* Aktarım Oranı: 150 Mbps’ye dek (Kablosuz)
* 5 Gb/s’ye dek (USB 3.0)
* Ebat: 63 mm (W)x123.2 mm (H)x12.5 mm (D)
* Renk: Açık altın
* Siklet: 120 g
* Dahili SD kart girişi
* 8 adede kadar cihazdan benzer anda bağlantı
* 8 saate değin veri streaming’i sağlayan şarj edilebilir batarya
* Internet Pass-Thru Modu

İçerik

* Canvio AeroMobile
* USB 3.0 Kablosu (MicroB’den A’ya, 45cm)
* AC baskı adaptörü
* Hızlı Kurulum Kılavuzu
* 2-Sene Sınırlı Garanti

 

Bu yazı senden önce 127 kez okundu.

Yorum Yap