Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Sony kablosuz kulaklıklarla sessiz müzik keyfi

Sony kablosuz kulaklıklarla sessiz müzik keyfi

Sony’nin yüksek kaliteli müzik tutkunlarını sevindirecek MDR-ZX750BN kulaklıkları, gürültü engelleme özelliği ile daha net müzik keyfi sunuyor.

Uzun süreli dilekçe konforu için tasarlanan ve güçlü ses sağlayan kulaklıklar, bununla birlikte kablosuz dinleme özgürlüğü sunuyor.
 
Bluetooth™ ve gürültü engelleme özellikli kulaklıkların öncüsü Sony, rahatsız edilmeden ve kablolara dolanmadan müzik dinlemeyi sevenler için mükemmel bir seçenek olan kablosuz MDR-ZX750BN kulaklıkları görücüye çıkartıyor.
 
Yüksek nitelikli, kuvvetli ses karşılayan 40mm dinamik şoför birimi, orta aralıktaki sesleri ve derin, gürül gürül basları Dijital Ekolayzer ve Vuruş Tepki Kontrol (Beat Response Control) teknolojileri ile daha da güçlendiriliyor.
 
Bluetooth™ ve kullanıcıların sadece her iki cihazı birbirine dokundurarak kulaklıklarına müzik aktarmasına olanak veren ve Yakın Bölge İletişimi (NFC) özelliklerine de sahip olan MDR-ZX750BN’de bununla beraber, içten sinyal işleme ile Analog Gürültü Engellemeye kıyasla daha yüksek oranda engelleme sunan Dijital Ses Engelleme bulunuyor.
 
Ortamdaki sesleri alıp bunları “Gürültü Karşıtı” bir ses dalgası ile engellemek için bir çift mikrofon kullanan kulaklıklar, ofislerdeki veya uçak motoru ve tren gibi araçlardaki düşük frekanslı gürültüleri engelleyerek, kullanıcılarına sadece istedikleri müziği dinleyerek gevşeme olanağı sağlıyor.
 
Kablosuz dinleme özgürlüğünün sunan kulaklıklar, sırt çantasında dar şekilde saklanabilmesi için döndürülebilme özelliğine de sahip. MDR-ZX750BN’nin baskıyı hafifleten kulak yastıkları ise kullanıcılarına, uzun yolculuklarda müziğin daha konforlu bir şekilde eşlik etmesini sağlıyor.
 
Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan MDR-ZX750BN kulaklıklar Nisan ayından itibaren tedarik edilebiliyor.
 

Teknik Özellik Tablosu

  

Model

MDR-ZX750BN

Tip

Kapalı, Enerjik

Şoför Birimi

40mm

Frekans tepkisi1

8 Hz – 22,000 Hz

En Fazla Giriş 1

100 mW

Empedance

NC ON: 23 Ω (1 kHz)

NC OFF: 50 Ω (1 kHz)

Ses Basıncı Hassasiyeti

1

NC ON: 102 dB/mW

NC OFF: 101 dB/mW

Sorumluluk Süresi

Yaklaşık. USB üzerinden 2.5 saat

Başvuru Süresi

Kutu içerisinden meydana çıkan temas kablosu kullanımı sırasında

Maks. 24 saat (NC AÇIK)

 

BLUTOOTH cihazı tabi olduğu zamanMüzik oynatma süres: Maks. 13 saat (NC AÇIK), Maks. 19 saat (NC KAPALI)

Irtibat süresi: Maks. 10 saat (NC AÇIK), Maks. 12 saat (NC KAPALI)

Bekleme süresi: Maks. 26 saat (NC AÇIK), Maks. 150 ssat (NC Kapalı)

Not: Başvuru süreleri kodek ve kullanım durumlarına tarafından düşebilir

Tartma

Takriben. 230g

 

Bu yazı senden önce 154 kez okundu.

Yorum Yap