Advertising
Donanım 29 Kasım 2016, 02:32
SnapDragon 835 Ilk Hangi Cihazda Kullanılacak?

SnapDragon 835 Ilk Hangi Cihazda Kullanılacak?

Telefonlarda kullanılan yongaseti için en önemli iş ortaklarından bir adam başına Qualcomm olurken Qualcomm tarafından geliştirilen yeni mahsul için beklentiler oldukça artı. O Kadar oysa yapılan tanıtımlar ile birlikte telefonlarda yüzde 40’a varan bir performans artışının elde edilebileceği belirtilirken Bu talimat sonucunda SnapDragon 835  keza üreticilerde keza de kullanıcılarda pozitif bir beklenti oluştu.

Samsung Geç Kalabilir

Tanıtım sonrasında bilhassa bu yonga setinin başlangıçta hangi telefonda kullanılacağını merak edilirken bugüne kadar daha çok Samsung ile adı özleştirilen SnapDragon 835 için öbür bir bahis geldi. Pek ki yapılan son bilgilere açıklamalarda Çin’de üretimleri gerçekleştiren Oppo adlı firmanın Snapdragon 835 işlemci kullanan yeni bir telefon üstünde çalışmalarını büyük oranda tamamladığı belirtildi.,

Işyeri kadar bütün çalışmaların sona erdirilerek satış sürecine geçilmesini halinde ise birincil telefon Oppo’un yeni modeli olacak. Telefon ile ilgili yapılan paylaşımlarda telefon için ayrıntılı bilgiler verilirken telefonu 5.5 inç Amoled ekran ile geleceği belirtildi.Telefonun 2017 yılının Mart ayı itibariyle tanıtılarak piyasaya sunulması bekleniyor. Süratli sorumluluk özellikleri ile birlikte yeni telefon modeli oldukça üstün özelliklere sahip olacak ve bununla beraber Snapdragon 835 ile birlikte yüzde yirmi daha hızlı bir şekilde sorumluluk edilmesini sağlanacak. Diğer Taraftan yüzde 35 oranında daha iyi bir verimin alınabilmesi de olası olacak.

Bu yazı senden önce 161 kez okundu.

Yorum Yap