Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
SanDisk, çığır açan USB 3.0 flaş belleklerini tanıttı

SanDisk, çığır açan USB 3.0 flaş belleklerini tanıttı

Dünyanın en minik 128GB USB 3.0 flaş belleği ve bir ilk olan 256GB USB flaş belleği tanıtıldı.

Flaş depolama çözümleri alanında bir dünya lider olan SanDisk şirketi (NASDAQ: SNDK), iki yeni flaş belleğini piyasaya sundu. Bunlardan ilki dünyanın en ufak USB 3.0 flaş belleği 128GB* SanDisk Ultra Fit™ USB 3.0 Flash Drive modeli diğeri ise şirketin bugüne kadarki en yüksek kapasiteye sahip flaş belleği 256GB SanDisk Ultra® USB 3.0 Flash Drive. Yeni ürünler SanDisk’in ödül sahibi USB ürünlerinin güzel kapasitesini ve performansını daha da geliştirerek standart USB 2.0 belleklere kıyasla 10 kat daha seri ışık halkası getiriyor. 1 Bu yüksek kapasiteler ile müşteriler dizüstü bilgisayarlarında, TV’lerinde, oyun konsollarında ya da diğer gösteri sistemlerinde artık sevdikleri daha artı videoyu, fotoğrafı ve müziği saklayabilecek. 

Konuyla ilgili açıklama yapan SanDisk Mahsul Pazarlama Direktörü Philippe Willams, “Tüketicilerin yarattığı ve tükettiği içerik kalitesi artmaya devam ederken daha sofistike dijital depolamaya talebi de artırıyor. dikkat çekici USB 3.0 hız ve kompakt tasarımlara sahip yeni yüksek kapasiteli USB’lerimiz baştan sona kullanıcılar cihazlarındaki anlamsız yer miktarından üzüntü duymadan sevdikleri daha artı içeriğin keyfini çıkaracak. SanDisk aralıksız flaş akıl deneyimimizi geliştirmeye çalışırken tüketicinin jurnal yaşamında fiilen fark yaratacak reformcu ve güvenilir çözümler de sunuyor.” dedi. 

Dünyanın en ufak flaş belleği 128GB USB 3.0 Flash Drive
Ödül sahibi SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive 128GB kapasite ile gelirken 16 saatlik bir Full HD videoyu2 bir sentten daha ufak bir alana sığdırıyor. Göze batmayan ve tak-çalıştır tasarımı ile bu küçücük flaş hafıza notebook, tablet, TV, otomobil ses sistemi, oyun konsolu ve daha pozitif cihazın depolama alanını genişletmek isteyen medya tutkunlarına güzel kapasiteyi yüksek data transfer hızı ile birlikte sunuyor. SanDisk, 64GB kapasite ile başta piyasaya sürmesinin üzerinden bir yıl geçtikten sonradan kullanıcıların sistemlerinde daha fazla alan talebine paralel olarak ürünün kapasitesini iki katına çıkardı. Yeni hafıza mucizevi bir performans da sunuyor. 128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive, 130MB/s’ye** değin çarpıcı bir sürat ortaya koyuyor. Bu sürat kullanıcıların içeriklerini standart USB 2.01 belleklere kıyasla 10 kadar daha hızlı aktarmasına imkan veriyor. Örneğin bu ürün ile bütün tepe bir film 40 saniyeden daha eksik bir sürede transfer edilebiliyor. 3
 
SanDisk’in en yüksek kapasiteli flaş belleği
Heybetli dosyaları taşımanın en popüler tercihi olan aydınlık SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive’ın kapasitesi derhal 256GB’ta çıkarıldı. SanDisk’in birincil 256GB’lık kapasiteye sahip USB ürünü tüketicilerin daha artı dijital alan talebini karşılamayı amaçlıyor. Kullanıcılar artık içerisinde yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, MP3’ler, videolar, sunumlar ve grafik dosyalarının olduğu sevdikleri tüm medyayı yanlarında taşıyabilecek. 100MB/s’ye** değin sunduğu sürat ile SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive, flaş bellekten bilgisayara dosya aktarırken bekleme süresini düşürüyor. SanDisk Ultra Fit 3.0 Flash Drive ürününde olduğu gibi bu mahsul de benzer şekilde daha büyük dosyaları standart USB 2.0 belleklere kıyasla 10 kata değin daha süratli aktarabiliyor. 1

SanDisk’in yeni USB 3.0 ürünleri beş yıl garanti4 ve özel dosyaların güveliğini parola koruması ile temin etmek için 128 bit şifrelemeye5 sahip SanDisk SecureAccess yazılımı ile geliyor. Kullanıcıların bozulmuş ya da silinmiş verilerini kurtarabilmeleri amacıyla RescuePRO® yazılımı6 için bir takvim üyelik de veriliyor. 

Fiyat ve bulunabilirlik
128GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0 Flash Drive belleğin öğüt edilen fiyatı 119.99 dolar, 256GB SanDisk Ultra USB 3.0 belleğin ise nasihat edilen fiyatı aynı şekilde $199.99. 

Bu yazı senden önce 97 kez okundu.

Yorum Yap