Advertising
Donanım 9 Ocak 2017, 08:56
Samsung'tan Suya Dirençli Hoparlör Ve Portatif Yazıcı

Samsung’tan Suya Dirençli Hoparlör Ve Portatif Yazıcı

Samsung tan Suya Dayanıklı Hoparlör Ve Portatif Yazıcı

Samsung, ayrı kategorilerdeki ürünlerini tanıtarak, oldukça zengin bir seçenek yaratmayı başardı. Güney Koreli şirket, su geçirmez portatif bir hoparlör ile yeniden sektördeki dikkatleri üstüne çekti. IPX7 sertifikası bulunan mahsul, böylece su kenarlarındaki müzik ihtiyacını da giderebilecek durumda. 8W hoparlör, Samsung’a göre 30 saate dek müzik dinletebiliyor. 2,600 mAh pil ile gelen hoparlör bu açıdan tatbik süresiyle de güzel.

Kablosuz, Portatif Yazısı!

Taşınabilir kablosuz printer ise Samsung ’un öteki gözde ürünlerinden birisi. LG’nin uzun süredir beri piyasaya sunduğu ürünlerden çok fazla fark içermiyor. Fakat Samsung ’un bu alanda yeni olduğunu söylememiz gerekiyor. Aygıt ile NFC ya da Wi-Fi üzerinden akıllı telefonunuzdan çekilen fotoğrafları zahmetsizce yazdırabilirsiniz. 16: 9 oranı özelikle fotoğrafların daha iyi bir ölçekleme ile basılmasını sağlar. Printer hem fotoğrafın çekildiği yer gibi bilgiler için fotoğrafınıza QR kodu ekleme seçeneği de sunar. Bu da Samsung ’un sağladığı önemli detaylardan bir tanesine.

Lakin özelikle fuarda en fazla sorulan soru: “Maliyeti ne dek olacak?”

Mahsul Fiyatları Açıklanmadı!

Samsung yaptığı tanıtımlarda etiket fiyatlarına hiçbir şekilde değinmedi. İki mahsul de kendi alanında epeyce gösterişli olmasının yanı sıra kayda değer özellikleri sunuyor. Bakalım ürünler için fiyatlandırma nasıl olacak. 

Bu yazı senden önce 137 kez okundu.

Yorum Yap