Advertising
Donanım 29 Kasım 2016, 02:32
Samsung Galaxy S7 Siyah Oluyor

Samsung Galaxy S7 Siyah Oluyor

Samsung göre yapılan incelemeler doğrultusunda bilhassa Galaxy S7 modellerinin tekrar kullanıcıların ilgisini çekebilmesi namına özel bir renk üzerinde çalışmaların yapıldığı biliniyordu. Yapılan araştırmalar zarfında Galaxy S7 serisi için geliştirilen yeni bir renk büyük oranda tamamlanırken yapılan sızdırmalar ile birlikte yeni model şimdiden görüldü.

Sızdırıldı!

Samsung yaptığı araştırmalar her ne kadar rahat bir şekilde yürütmeye çalışsa da yapılan sızdırmalar doğruca tanıtım öncesinde yeni telefonun görünümü öğrenildi. Bütün bu bilgiler doğrultusunda önümüzdeki aylarda Samsung tarafından piyasaya sunulması beklenen yeni telefon modeli ile birlikte kullanıcılar oldukça etkili ve öbür bir telefon sahibi olabilecek.

Bugüne değin yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung Galaxy S7 bu konuda Samsung’un yüzünü güldürürken yeni renk seçeneği ile birlikte cihaza daha fazla ilginin gösterilmesi bekleniyor. Bu açıdan şu andaki satış rakamlarının yeni versiyon ile birlikte daha üst seviyelere çıkması olası. Piyasaya sunulan yeni versiyonun mevcut siyah rengine tarafından fazla daha parlak olacağız belirtilirken bu parlaklık tamamen telefonlar çok daha cazibeli olacak. Bu bakımdan alışılagelmiş versiyonunun yanı sıra aydınlık siyah ile piyasaya antre yapacak olan Samsung böylece kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak.

Bu yazı senden önce 221 kez okundu.

Yorum Yap