Advertising
Donanım 29 Kasım 2016, 02:32
PS 4 Bitmiş Bim'e Geliyor

PS 4 Bitmiş Bim’e Geliyor

Son dönemlerde kayda değer teknolojik cihazları satışı çıkartarak epeyce alaka çeken ve beklentilerin üstüne çıkmayı başaran BİM PlayStation 4 satışı ile bütün dikkatleri üzerine çekmiş ve geçen haftanın en fazla konuşulan markalarından birisi olmuştu. BİM için yapılan son açıklamalarda gösterilen alaka sebebiyle PlayStation 4 modellerinin her yerde BİM mağazalarında satışa çıkacağı belirtildi.

Her Yerde Satışta!

500 GB depolama alanına sahip olan PlayStation 4 modelini satışa çıkartan BİM bir de 2 sene ithalatçı işyeri tarafından garanti sunuyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde bitmiş satışa çıkacak olan oyun konsolu ile birlikte kullanıcılar PlayStation 4 oyun konsoluna 999 TL ile sahip olabilecek.

2 Aralık’ta Satışta

Yapılan paylaşımlarda 2 Aralık Cuma günü itibariyle PlayStation 4 modelinin her yerde BİM mağazalarında olacağı belirtilirken şu anda PlayStation 4 Pro piyasaya çıkmış olsa da PlayStation 4 hala en performansı ve zengin oyun seçenekleri ile ilgi çekiyor. Bu bakımdan yeni oyun konsolu yerine PlayStation 4 alarak daha uygun bir seçeneğe sahip elde etmek isteyen oyun severler için oldukça yerinde bir seçenek sunulmuş durumda. Piyasa fiyatlarının çok daha aşağı satılan oyun konsolu diğer taraftan bir adet oyun kolu ile satışa çıkıyor. Oyun konsolunu satın elde etmek isteyen şahısların Access ya da Yapı Kredi World kredi kartlarına 6 taksit imkanından yararlanabilmesi de yerinde. Bu açıdan taksitli bir şekilde uygun fiyatı ile PlayStation 4 almak bile oldukça basit.

Bu yazı senden önce 165 kez okundu.

Yorum Yap