Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
OKI MB700 A4 çok fonksiyonlu printer

OKI MB700 A4 çok fonksiyonlu printer

OKI Avrupa, yeni MB700 A4 siyah /beyaz fazla fonksiyonlu yazıcı (MFP) serisini tanıttı.

OKI Avrupa, ödüllü kurumsal sınıf A4 renkli fazla fonksiyonlu MC700  serisine, orta ve büyük işletmelere yönelik siyah /beyaz çok fonksiyonlu MB700 serilerini ekleyerek başarısını katladı

OKI fazla fonksiyonlu siyah /beyaz  yazıcı serisi ile orta ve büyük işletmelere seri çözümler sunuyor
      
Zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay yeni siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcılar kurumlara belge ve  iş akışlarını yoklama altına almaları için gelişmiş teknoloji, işlevsellik, emniyet ve esneklik sağlıyor 

OKI Avrupa, yeni MB700 A4 siyah /beyaz çok fonksiyonlu printer (MFP) serisini tanıttı. Serideki çok fonksiyonlu yazıcılarda açık patform sXP (smart Extendable Platform) dahili olarak bulunuyor. Platform, gelişmiş meslek akışı entegrasyonu ve evrak yönetimi sunarak yüksek meslek verimliliği sağlıyor. MB700 MFP serisi içinde bulunan, ayrı ihiyaçlara tarafından planlanmış modeller, işletmelere ihtiyaçlarına en uygun çözümü seçme imkanı veriyor.

Yeni A4 siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcı ürün portföyü ile OKI’nin başarısı, daha büyük alıştırma grupları ve kurumsal pazara dürüst genişliyor Dökümanların başarılı bir şekilde işlenmesi ve  yönetimi işletmelere  operasyonel faaliyet ve tasarruf sağlıyor. Böylece işletmeler meslek ihtiyaçlarını tamamen karşılayan bir sisteme sahip olmanın güvenini yaşıyor. 

OKI geçtiğimiz yıl mikro, ufak ve orta ölçekli işletmelerdeki kullanıcılar göre seçim edilen ürünlerini KOBİ ürün serisi içine ekledi. Böylece OKI, işletmelere güvenilir, yüksek nitelikli ve  tasarruflu zorlama çözümleri sunarak etkinliğini arttırdı.

Iş Verimliliği

MB700 serisi, işletmelerin manuel kağıt esaslı meslek akışından dijital meslek akışına geçişini sağlıyor. Açık mimari sXP, işletmelerin düşük maliyet, gelişmiş verimlilik ve operasyonel etkinlikten faydalanmalarına olanak veriyor. son kullanıcının veri altyapısı içinde sürekli iş akışı entegrasyonunu sağlıyor.

Buna ilave olarak, MB700 Serisi, zorlama izleme ve kimlik düzeltme da dahil almak üzere uzak tanı ve evrak çıkış kontrolleri gibi etkin cihaz yönetimi görevleri için yazılım içeriyor.

Yüksek performans rakipsiz esneklik

MB700 serileri şu modelleri içeriyor;

MB760dn, MB770dn ve MB770dfn – Tüm modellerde standart olarak çevrimdışı  zımbalama ünitesi mevcut bulunuyor. Dfn modelleri otomatik evrak mukayese ve zımbalama için dahili sonlandırıcı ile birlikte geliyor.

Yeni siyah /beyaz ve renkli çok fonksiyonlu yazıcılar en yeni OKI LED baskı teknolojisinden yararlanıyor. Bütün modeller, kişiselleştirilmiş kullanıcı ayarları sağlayan basit kullanımlı denetim paneli taşıyan 23cm renkli arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran ile birlikte geliyor.

Bütün modellerde tarayıcı ve zorlama motoru OKI’nin LED teknolojisine dayanıyor. 52 ppm’e değin (MB770) yazdırma hızı sunuyor. Öteki kurumsal derslik işlevsellik özellikleri, çift çevrili zorlama ve tarama, elastik tarama biçimleri ve yüksek kapasiteli 160 GB değişmez diski standart olarak içeriyor

Çevre dostu siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcılar, güvenli PIN zorlama, data şifreleme, disk silme, güvenli kart zorlama seçeneği gibi   gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor. Ergonomik tasarım, sarf malzemelerine kolay erişim sağlıyor. Elastik kağıt kapasitesi ve kağıt besleme seçenekleri için isteğe bağlı kağıt tepsileri sunuyor.

MB700 serisi satın alındığından itibaren 30 gün içinde tescil ettirildiğinde 3 sene OKI garantisinden  faydalanılıyor.

OKI’nin Yönetilebilir Baskı Hizmetlerini Geliştirme 

MB700 serisi tasarımları her yönüyle, işletmelerin yüksek bereketli zorlama ihtiyaçlarını tedarik eden ve müşterilere elastikiyet sunan yaklaşımı yansıtıyor. 

Kurumsal sınıf fazla fonksiyonlu yazıcılar yönetilebilir zorlama hizmetleri ( MPS)  stratejisini kayda değer ölçüde güçlendiriyor.

MB700 Serisi (A4 siyah/beyaz fazla fonksiyonlu) Özellikleri

Zorlama hızı: 47ppm siyah /beyaz (MB760), 52ppm siyah /beyaz (MB770)
Kullanıcı arayüzü: 23cm arkadan aydınlatmalı dokunmatik renkli LED ekran
Ilk zorlama hızı: /, 5 saniye (MB760/MB770)
Birincil kopya hızı: /mono 8 saniyeden eksik (MB760/MB770)
Çözünürlük: 1200 x 1200dpi (MB760/MB770)
Kağıt girişi: 630 sayfa(standart), maksiimum 3,160 sayfa (opsiyonel tepsi)
Çift kenarlı kopya ve zorlama (standart)
Hafıza: 160GB HDD
Toner ömrü: 8k siyah /beyaz (MB760/ i 18k mono (MB760), 18k, 36k siyah /beyaz (MB770) 
Güvenlik: SNMPv3 and IPSec (opsiyonel) güvenli ağ
Kart türü: MIFARE/HID destekler
Şiddet tüketimi: 2W ve daha eksik (uyku modu), 0.5W (otomatik kapanma modu)
Gelişmiş kağıt tutucu: dahili sonlandırıcı –
OKI LED print engine
Gigabit Ethernet

Bu yazı senden önce 97 kez okundu.

Yorum Yap