Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Nokta Vuruşlu OKI ML8810FB Printer

Nokta Vuruşlu OKI ML8810FB Printer

OKI’nin, yeni ürünü ML8810FB bilet, çek, kart ve çeşitli ön basılı formlara 8 nüshaya değin yüksek performanslı baskı alabiliyor.

Nokta Vuruşlu OKI Yazıcısı ML8810FB ile Yüksek Çabuk ve Idareli Zorlama 

Nokta Vuruşlu Printer (SIDM) Teknoloji alanında 50 yıla yakın bir birikime sahip olan OKI, yoğun büro kullanıcıları için geliştirdiği ürünü ML8810FB ile kusursuz kağıt yönetimi imkanı sunuyor. Saniyede 810 şahsiyet basma özelliğine sahip printer ile bilet, çek, kart ve dağıtılmış ön basılı formlarda seri, sürekli yüksek kaliteli netice alınıyor.

Elle beslenen kağıtlar için, baskı öncesi kağıt eğimini otomatik ayarlama özelliği tamamen ML8810FB, sayfalar zorlama tepsisi üzerinde herhangi bir yere yerleştirilse bile kağıtların açısını otomatik olarak düzelterek zorlama işleminin defalarca içten noktadan başlamasına imkan tanıyor.

Kağıt kalınlığını otomatik olarak algılayarak en iyi kalitede çıktı için zorlama kafa aralığını ayarlama özelliği yer alan ML8810FB, yüksek performanslı baskı kafası ile 8 kopyalı formlara  baskı alabiliyor, 8 nüshalı formların son sayfasındaki baskının bile pak ve bütün okunabilir olmasını sağlıyor.
  
18 iğneli  ML8810FB’ de yer alan ölçeklenebilir font özelliği ile mektup kalitesinde belgeler basmak mümkün oluyor. Keza, tümleşik ön itme traktörü, aralıksız formlarda ve etiketlerde güvenilir besleme sunarak, sıfır yırtılmayla kağıt tasarrufu yapmayı sağlıyor.

Yoğun alıştırma ortamlarının ihtiyacına cevap veren ML8810FB’yi ekstra bir aidat ödemeden, kayıt ettirerek, üç takvim uzatılmış garantiye de sahip olunuyor.
 

OKI ML8810FB’nin bazı özellikleri:

136 sütun düzyataklı, 18 iğne

Hız: saniyede 810 karakter,

Arızasız alıştırma süresi (MTBF) : 10,000 saat

Şerit ömrü: 10 milyon karakter
                   
Zorlama kafası ömrü: 400 milyon şahsiyet    

Otomatik ayar : Elle beslenen kağıtlar için, baskı öncesi kağıt eğimini otomatik düzeltme
Baskı kafa aralığını ayarlama: Kağıt kalınlığını otomatik algı ve en iyi kalitede çıktı için zorlama kafa aralığını ayarlama

Bu yazı senden önce 122 kez okundu.

Yorum Yap