Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
My Passport Wireless Harici Değişmez Disk

My Passport Wireless Harici Değişmez Disk

My Passport Wireless Harici Değişmez Disk Kabloya ya da İnternete Gereklilik olmadan Bütün Aygıtların Depolama Kapasitesini Genişletiyor

YENİ WD® PORTATIF DEPOLAMA SÜRÜCÜSÜ AKILLI TELEFONLARA, TABLETLERE, KAMERALARA VE DAHASINA KABLOSUZ BAĞLANIYOR

Bir Western Digital (NASDAQ: WDC) firması ve benzer depolama çözümlerinde bir dünya lideri olan WD® bugün tüketicilerin içeriği kaydetmesini, buna erişmesini ve kaydedilen içeriği herhangi bir akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya diğer bir aygıtla kablosuz paylaşmasını sağlayan, kullanımı kolay, Wi-Fi™ özellikli depolama sürücüsü My Passport® Wireless’ı tanıttı. My Passport Wireless şoför sıkça meslek seyahatine çıkanlardan yolculuk eden ailelere ya da sahada çalışan becerikli uzmanlara değin cümbür cemaat için bütün bilgisayarları ve mobil aygıtları kablo veya internet bağlantısı olmadan içeriğe bağlamanın basit bir yoludur. Hem, kullanıcıların çok miktarda data aktarması gerektiğinde, My Passport Wireless sürücüde yüksek süratli USB 3.0 bağlantısını kullanma seçeneği vardır.

WD İçerik Çözümleri İşinin ve Dünya Çapındaki Satışların İcra Başkan Yardımcısı Jum Welsh “10. yıldönümünü kutladığımız şu günde, WD’nin My Passport® portatif Değişmez Disk serisinin başarısı tartışılamaz. Yeni My Passport Wireless sürücümüz bugünün mobil tüketicisinin karşılıklı sorununu çözerek gelişimi devam ettiriyor; sınırlı depolama kapasitesi olan çok sayıda cihaz olması ve buradaki içeriği boşaltmanın ve hareket halindeyken anlamsız bölge yaratmanın hiçbir yolunun olmaması. Acilen tüketicilerin elinde bütün aygıtlarındaki içeriği depolayabilecekleri ve bundan gittikleri tekrar yararlanabilecekleri tek bir şoför olacak,” diyor.

My Passport Wireless şoför en fazla sekiz aygıtın aynı anda bağlanmasını ve sürücüye kaydedilmiş içeriğe erişilmesini sağlayan kendi kablosuz ağını yayınlıyor. 500GB, 1TB ya da 2TB modeller sayesinde kullanıcılar bundan böyle yüzlerce saatlik filmlerin ve şarkıların yanına, fotoğrafları ve öteki dijital dosyaları kaydedebilir ve bunlara tipik olarak en düşük depolama kapasitesiyle sınırlanmış olan zeki telefonlarından ve tabletlerinden erişebilir. 

Portatif kablosuz sürücüdeki MIMO teknolojisine sahip Wireless N kablosuz performansını arttırarak kullanıcıların dosyalara çabucak erişip bunları aktarabilmesini ve ayrıca benzer anda en fazla dört tane HD videoyu oynatabilmesini sağlıyor. Yeniden sıkıntı edilebilen gömme batarya ile altı saate değin başvuru süresi ve 20 saate dek standby gücü sunan bu sürücü bir seyahat arkadaşı. 

My Passport Wireless şoför ile kullanıcılar WD’nin iOS® veya Android™ mobil aygıtlar için ödüllü WD My Cloud® mobil uygulamasını kullanarak en sevdikleri dijital içeriğe her tarafta, tekrar tekrar erişebilir. WD My Cloud mobil uygulaması bir My Passport Wireless sürücüye kolayca bağlanarak basit ürün kurulumunu yapar ve kurulumun peşinde mobil dilekçe sürücüdeki içerikte sezgisel gezinmeyi, bunları paylaşmayı ve oynatmayı sağlar. WD My Cloud uygulaması ayrıca My Passport Wireless sürücüsü olan WD My Cloud bireysel bulut depolama ailesindeki ve Dropbox™, OneDrive™ ve Google Drive™ gibi başlıca kamu bulut hizmetlerindeki içeriğe yalnızca bir uygulamadan erişimi sağlayarak kullanıcının tüm içeriğinin tek bir kullanım ve kullanıcı arayüzü çatısında birleşmesine yardım eder. 

Zeki telefon ve tablet gibi mobil aygıtların yanı sıra, portatif kablosuz depolama sürücüsü üstünde taşıdığı SD kartı yuvası ile kameralar için ideal bir arkadaştır. İster ticari amaçlı büyük boyutlu fotoğraf ve video çekiyor isterseniz yalnızca tatil esnasında aile fotoğrafları ve videoları çekiyor olun, My Passport Wireless sürücü doğru hafıza kartlarınızın batmış olması sebebiyle bir anı bile kaçırmazsınız. Gömme SD kartı yuvası doğru kullanıcılar kendi içeriklerini SD kartından My Passport Wireless sürücüye kopyalayarak daha fazla anı için yer açabilir. Keza, bu şoför entegre FTP yardımıyla düzenli kablosuz kameralara bağlanarak kullanıcıların fotoğrafları çektikleri anda kameralarından sürücüye otomatik aktarmasını sağlar.

Fiyat ve Bulunabilirlik
Önerilen Perakende Satış Fiyatı 500 GB için 199$+KDV, 1 TB için 249$+KDV, 2 TB için 299$+KDV’dir. My Cloud mobil uygulamasını App Store™ ve Google Play™’den bedava olarak indirebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 105 kez okundu.

Yorum Yap