Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Logitech Multimedya Hoparlör

Logitech Multimedya Hoparlör

Logitech Fazla Yönü Olan Multimedya Hoparlör Sistemini Tanıttı

Logitech, Multimedia Speakers Z333 ile multimedia hoparlör sistemi serisini genişletti. 2.1 hoparlör sistemi, 80 watt azami gücü ile özel subwooferından yüksek bas sağlarken, iki uydu hoparlörlerinden de oldukça pak, orta ve yüksek tonları sunuyor.

Etkileyici ve dinç ses performansına sahip Logitech Multimedia Speakers Z333’ü değerlendiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, ‘Bu sistem, Logitech’i dünyanın bir numaralı bilgisayar hoparlörü markası yapan, benzer yüksek standartları sunan bir mühendisliğin eseridir. Sistemin odayı dolduran sesi ve varlıklı ses kalitesi ile müzik, film ve oyunlarınız yeni bir ebat kazanacak’ dedi.

Logitech Multimedia Speakers Z333, tüm frekans aralığında pak ve dengeli ses sunuyor. Öne bakan subwoofer, beş-inç’lik  sürücüsü ile, enerjik baslar sunarak neşelendirici ve yoğun bir müzik dinleme deneyimi yaşatıyor.  Subwoofer’da yer alan düğmeler bas seviyesini kolayca ayarlamanıza, kablolu yoklama podu ise tüm sistemin ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirmenize muavin oluyor.

Güzel akustiğinin yanı sıra çok yönlü ve elverişli olmasıyla da uyarı çeken Logitech Multimedia Speakers Z333,  çoklu 3.5mm ve RCA girişleri ile bilgisayar, tablet, telefon ya da TV’ye bağlanabiliyor ve bütün cihazlardan yüksek kalitede ses sağlıyor.

Bu yazı senden önce 152 kez okundu.

Yorum Yap