Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Logitech M280

Logitech M280

Logitech konfor için tasarlanmış, fonksiyonel, estetik, Logitech Wireless Mouse M280

Logitech® Wireless Mouse M280, Gelişmiş Optik İzleme özelliği, elin yapısına uygun olarak tasarlanmış asimetrik formu ve geniş kaydırma tekerleği ile uygulama kolaylığı sunuyor. Bu Nedenle ister yoğun meslek temposunda isterseniz de internette gezinirken konforlu ve süratli başvuru formu sağlıyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, M280 ile ilgili değerlendirmesinde, “Günümüzde vaktimizin büyük bölümünü bilgisayar, laptop ve tabletlerimizi kullanarak geçiriyoruz. böylece bu cihazların kullanım kolaylığı bundan böyle büyük yük taşıyor. M280 üstün özellikleri ile oldukça konforlu bir dilekçe sunuyor”dedi.

Bütün işletim sistemlerine uygun bir şekilde tasarlanan Logitech Wireless Mouse M280, dahili sensörü ile alıngan kaydırma ve imleç kontrolü yapıyor. Kullanmadığınız zaman otomatik olarak uyku moduna geçen mouse, böylece pilden tasarruf sağlıyor. Çağdaş tasarımı ve renk seçenekleri ile dikkat çeken M280, keza wireless nano alıcısı doğru kablosuz kullanım özgürlüğü de sunuyor.

· Logitech Wireless Mouse M280, Eylül ayı itibareyle Türkiye’de 20$+KDV nasihat edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.

Bu yazı senden önce 133 kez okundu.

Yorum Yap