Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Logitech G910 Orion Spark

Logitech G910 Orion Spark

Logitech’deri Dünyanın En Gelişmiş Mekanik Oyun Klavyesi, Logitech G910 Orion Spark

Logitech G910 Orion Spark, yeni özel Romer-G anahtar, akıllı RGB yakma ve Arx Control entegrasyon özelliklerine sahip

Oyun aksesuarlarında lider Logitech, oyun tutkunları için geliştirdiği yeni mekanik klavyesi Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard’u tanıttı. Özel Logitech Romer-G anahtar ile öteki mekanik tuşlara kadar %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech® G910, üstün dayanıklılığa ve zeki ışıklandırma sistemine de sahip.
Logitech mühendislerinin, oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumlarından yola çıkarak Logitech® G910’u geliştirdiklerini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız,  ‘Logitech® G910, yeni nesil mekanik klavye geliştirme çalışmalarımızın zirvesi.. Mühendislerimiz oyun deneyimini bütün anlamıyla geliştirecek bir klavye tasarlamayı hedeflemişti. Orion Spark bunu mükemmel bir şekilde yapıyor’ dedi.

Orion Spark, ışık hızında cevap verme özelliğini, üstün performansa yönelik Tasarım ve RGB aydınlatması ile birleştiriyor.

Solomid takımı oyuncularının Orion Spark’ın tuşlarına bayıldığını belirten Solomid takımı sahibi Andy Dinh, ‘Bu özel klavye, ekip arkadaşlarımı fazla heyecanlandırdı. Solomid takımının tümü League Of Legends Dünya Şampiyonası’nda Orion Spark kullanacak’ dedi.

 ·         Süratli, Sağduyu, Dayanıklı: Romer G Mekanik Anahtarlar
Orion Spark, öteki klavyelerde bulunmayan imtiyazlı yeni Roomer-G mekanik anahtarlara sahip.  Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla karşı taraf mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dirençli Orion Spark, pazardaki öteki ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü.

 ·         Zeki RGB Aydınlatması
Orion Spark’ın her bir tuşunun aydınlatması, 16.8 milyon ayrı renk seçeneğiyle özelleştirilebilir. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir veya oyuna kadar renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşdeğer olarak aydınlanması için; yakma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve alıngan optiklerle yönlendirilmiştir.

 ·         Arx Control Uygulaması
Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor. SDK oyun geliştiriciler, Arx Control’ü kullanarak kendi oyunları için özel içerikler katan minik uygulamalar bile geliştirebilirler. Valve gibi manâlı geliştiriciler, kendilerine bahşedilen örneklerle Steam üzerinden ve kendi popüler oyunları için muhtemel entegrasyonları araştırıyor. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine basit ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.

 ·         Programlanabilir 9 G Tuşu
Karışık komutlara daha basit ve seri erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilen Orion Spark, en fazla uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta değin destekliyor.
Orion Spark’ın  Amerika ve Avrupa’da Kasım 2014’deri itibaren,  199.99 Euro nasihat edilen satmak fiyatı ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıntılı veri için blogumuzu ya da gaming.logitech.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 109 kez okundu.

Yorum Yap