Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
LG'den özel tasarımlı yeni ses sistemi

LG’den özel tasarımlı yeni ses sistemi

İnce ve şık tasarıma sahip yeni LG ses sistemi SoundPlate

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü SoundPlate’i (Model: LAP340) tüketiciyle buluşturdu. 35 mm’lik yüksekliği ve ince yapısıyla televizyonun hemencecik altına konumlandırılan cihaz, odada boş bölge bırakarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. Mahsul, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer’ı ile dikkat çekiyor.

“Tüketicilerimizi LG’nin fidan gibi mükemmel ürünü SoundPlate ile tanıştırdığımız için fazla mutluyuz” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, fazla yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden ayrı olarak çok daha eksik yer kaplıyor. Diğer yana mahsul öteki bütün düz ekran televizyonlara uygun olarak tasarlanmış olup birçok konut dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahip” dedi.

Sektördeki en ince hoparlörlerden biri olan LG SoundPlate, 35 mm’lik yüksekliğe sahip. Ürün, dijitalden analoğa dönüştürücü doğru (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile bir ses kalitesi sunuyor. LG SoundPlate’in optimize ses çıkışı ile hem ses ayarı yapılabiliyor. Ürünün ayarı kullanıcının gözde haberlerinin her satırını kayda geçirmek ve eğlence programlarını daha net bir seste dinleyebilmek için yapılabiliyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe bütün tv modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor.

Bu yazı senden önce 108 kez okundu.

Yorum Yap