Advertising
Donanım 5 Ocak 2017, 20:05
Lenovo Yarışa Katıldı! İşte Lenovo Smart Assistant!

Lenovo Yarışa Katıldı! İşte Lenovo Smart Assistant!

Lenovo Yarışa Katıldı İşte Lenovo Smart Assistant

Lenovo yaptığı son basın açıklamasında Smart Assistant’ı tanıttı. Lenovo’ya tarafından bu aygıt Amazon ile işbirliği içinde yapı edildi ve Alexa Echo servislerine sahip. Lenovo Smart Assistant gibi böylece çok ayrı alternatif özellikle 2016 yılında piyasada sıklıkla görülürken Lenovo Smart Assistant bu konuda fazla daha başarılı ve alternatif özeliklere sahip.  İstenilenleri yerine getirmek için sesli komutları bekleyen Lenovo Smart Assistant, yıllık güncellemeleri alma, şarkı dinleme, liste oluşturma ve daha öyle çok işlemi yapabilme kabiliyetine sahip.

Lenovo Smart Assistant Tasarımı

Alexa sesli servisleri barındıran Lenovo Smart Assistant, açık gümüş renkli bir üstteki bölüm, renkli bir daha aşağı kısım ve üstte kayan bir diskin olduğu bölümlerden oluşuyor. Özellikle silindir şeklindeki tasarımı da Lenovo Echo Smart Assistant ’ı özel kılan detaylardan. Yankı iptali ve gürültü çökme özelliğine sahip sekiz adet 360 derece mikrofon yer alan aygıt, bu nedenle komutları net ve sorunsuz bir şekilde alabiliyor. Yaklaşık 20 metreden deha komut algılayabilmesi muhakkak bir merkeze koyulacak Lenovo Echo Smart Assistant ’ın dar bir şekilde kullanılmasını da sağlayacak.

Lenovo Smart Assistant Kaç Para Olacak?

Lenovo, Smart Assistant’ı, önümüzdeki Mayıs ayında 129.99 Dolardan başlayacak fiyatlar ile sunacak. Özellikle gelişmiş özelliklere sahip bir üst versiyonu ise 179.99 Dolar olarak rafta yerini alacak. 

Bu yazı senden önce 161 kez okundu.

Yorum Yap