Advertising
Donanım 10 Ocak 2017, 11:01
LeEco ilk 4K Aksiyon Kamerasını Tanıttı: Liveman C1

LeEco ilk 4K Aksiyon Kamerasını Tanıttı: Liveman C1

LeEco ilk 4K Aksiyon Kamerasını Tanıttı Liveman C1

Çinli firma gitgide artarak daha da popüler ışık halkası gelen hareketli kamera pazarına antre yapmaya karar verdi. Yalnızca birkaç gün önce Xiaomi tarafından da benzer bir tanıtım yapılırken, LeEco açık bir şekilde Xiaomi ve pazardakilere meydan okuyarak Liveman C1 tanıtımını gerçekleştirdi.

Liveman C1 Özellikleri Neler?

LeEco’nun hareketli kamerası Liveman C1, 30fps’de 4K video çekebiliyor. Hareket algılandığında otomatik kaydı cesaretlendirmek için Liveman C1’de 16 MP’lik bir kamera sensörü, 140 derecelik görüş açısı ve bir G sensörü tercih edilmiş durumda. 1.8 inç dokunmatik ekran vizör görevi göreceği gibi o kadar çok ek özellik ve yardım de Liveman C1  ile sunuluyor. Tanıtımda paylalşılan bilgilere tarafından oturmuş Wi-Fi, microSD kart yuvası, mikro HDMI temas noktası ve 1,050 mAh batarya da Liveman C1  özellikleri arasında. 40 metre su aşağıda dahi Liveman C1 çekimi destekliyor. Üstelik su geçirmez yapısıyla oldukça güzel olduğunu da gösteriyor.

Liveman C1 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Liveman C1, 28 Ocak’ta Bahar Şenliği öncesinde Çin’de satışa sunulacak. Fiyat noktasında ise demin konuyla ilgili detaylar paylaşılmadı. Fakat Liveman C1 için tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi bekleniyor.

Bu yazı senden önce 155 kez okundu.

Yorum Yap