Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Hemen değilse ne vakit? Sen değilsen kim?

Hemen değilse ne vakit? Sen değilsen kim?

Acer’la hayatınızın macerasını yaşamaya hazırlanmış mısınız?

Acer, Modern Çağın Kaşifleri için ‘Sınırların Ötesini Keşfetmeleri’ne takviye olacak ürün çeşitliliğini sunarken, bir yanlamasına da onları bir araya getirecek birbirinden eğlenceli sosyal ağ uygulamaları yaratmaya devam ediyor.

4 bambaşka moda dönüşebilen ve kullanıcılarına yeniden en fazla özgürlük sunan 2’si 1 arada Aspire Switch 10, çağdaş çağın kaşiflerini hayatlarını değiştirecek bir macera yaşamaya ağırlama ediyor!

sosyal medya, her gün şehir halkı hayatından ne değin sıkıldığından bahseden, her yaştan insanla batmış. Peki aradığını ona dayatılan birbirinin yarı hayatlarda bulamayan ve ona çizilen rollerin dışına çıkmak isteyen bunca insanı durduran nedir? Başka bir hayat mümkünse eğer; koşullar, para, sevgili, iş, aile; hayallerimizin önünü kesen nedir? Sırf başkalarının gözünde ‘’başarılı’’, ‘’istikrarlı’’, ‘’manâlı’’, ‘’sorumlu’’ edinmek için vazgeçtiklerimiz fazla fazla yok mi?

Hayatının macerasına atılarak hayallerinin peşinden giden 4 ismin herkese ilham verecek hikayelerini sosyal medyada paylaşan Acer, 29 Eylül-22 Ekim tarihleri arasında herkesi Hayatının Macerasına eğlence ediyor! Çağrı Çankaya, yanında kredi kartı ve para almadan, bütün 3 yıl reklam ajanslarında çalışarak dünyayı dolaştı. Gizem Altın Nance, onda dönüm noktası çok! Önce interrail, sonradan Green Card, en son bisikletle upuzun bir seyahat yaptı. Berk Tüfekçi, 42 saat koşu, 180 km bisiklet, 3.8 km yüzmeyi 12 saatin aşağıda bitirenlere verilen Iron Man ünvanını kazandı. Aysun Sökmen, büyük bir şefkatle doğal süt üretmek için kendi çiftliğini kurdu ve Aysun the Sütçü efsanesi işte böyle başladı.

Bu serüvene dahil elde etmek için Hayatiminmacerasi.com üzerinden kullanıcılar birbirinden heyecanlı ve eğlenceli maceralardan dilediklerini seçecek ve Facebook akışlarında oraya gitmiş gibi görülecekler. Maceralarının geçtiği yerde check-in olacak, isterlerse seçtikleri kişileri de yanlarına alacak ve kendi gözlerinden fotoğraflar paylaşacaklar. Tropik ada bekçiliği, kutuplarda aurora izlemek, Güney Amerika’da balina izleme, Peru’da ayvazka, seçtiği bir yerde kendi çiftliğini oluşturmak, Madagaskar’da boabaplara tırmanmak Acer’la atılabileceğiniz maceralardan yalnızca bir kaçı.

3 uğurlu serüvenci de Acer’ın 4 öbür modda kullanabilen reformcu 2’si 1 arada bilgisayarı Aspire Switch 10 kazanma şansını da yakalayacak.

Bilgisayarlarla ilgili bütün bildiklerimizi değiştiren, hayatımıza adapte olabilen, biz nasıl göstermek istiyorsak o moda dönüşebilen Acer Aspire Switch 10 ; tehlike edinmek, hayallerini gerçekleştirmek, gidebilmek, bildik olanın dışına çıkabilmek isteyenlerin hayatını değiştirmesi için bütün teknolojik desteğe hazırlanmış!

Kampanya Künyesi:

Herif: Acer Türkiye

Uygulamanın başlığı: Hayatımın Macerası

Tatbik Tipi: Interaktif Uygulama

Başvuru Sahibi: Acer Türkiye

Marka Yetkilisi: Semanur Aksoy

Dijital Ajans: workattack

Creative Director/Copywriter: Bengisu Gençay

Art Director: Neslin Çavuşoğlu

Sosyal Ağ Yöneticisi: Semih Tüfekçi

Basın ilişkileri: Aslı Boduroğlu-PR Department-0532 445 33 67 

Bu yazı senden önce 111 kez okundu.

Yorum Yap