Advertising
Donanım 29 Kasım 2016, 23:33
Google Jamboard dijital beyaz tahta ofislerde verimi artıracak

Google Jamboard dijital beyaz tahta ofislerde verimi artıracak

55 inç, 4K çözünürlüklü dijital beyaz tahta Android ile çalışıyor. Beyaz tahta uygulaması doğru ekip üyeleri fikirlerini kolaylıkla tahtaya dökebiliyor, projelere katılımda bulunabiliyor. Ekran aynı anda 16 farklı dokunmatik girişi destekliyor. Bunun yanı sıra kapasitif ekran kalemi ve silgi de mevcut. Bunların hiçbirisi pil veya eşleştirme gibi unsurları gerektirmiyor.

Keza Jamboard bir parmak ile kalem arasındaki farkı ayırt edebiliyor. Bu da ekrandaki fikirlerin kolaylıkla silinmesine olanak sağlıyor. sırası gelmişken yapışkan notlar, şablonlar gibi çeşitli yardımcı araçlar da mevcut.

Google Jamboard G Suite ürünlerini de destekliyor

Tahmin edileceği üzere, Jamboard Google’ın G Suite deneyimiyle yakından bağlantılı. Drive, Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar gibi üretkenlik uygulamaları destekleniyor. Zeki tahtanın öteki özellikleri aralarında dahili HD kamera, hoparlörler ve Wi-Fi da mevcut. Kullanıcılar Hangouts’u kullanarak “Jam” oturumlarının yayınını da gerçekleştirebiliyor.

Varghese, birçok toplantı bitiminde katılımcılardan bir tanesinin tahtanın fotoğrafını çektiğini ve diğerlerine gönderdiğini hatırlatıyor ve bunun külfetli oluşuna şive yapıyor. Google Jamboard bu zahmeti de ortadan kaldırıyor.

bu vesileyle Google yöneticisi Netflix, Spotify gibi şirketlerle, deneyimi güçlendirecek yazılımlar ve donanımlar için yakın ilişki içerisinde olduklarını da ekliyor.

Google Jamboard 2017 yılında satışa sunulacak.

1 of 16

google jamboard

Bu yazı senden önce 184 kez okundu.

Yorum Yap