Advertising
Donanım 7 Ocak 2017, 13:01
Garmin Drive 2017 Navigasyona Yeni Özellikler Ekliyor

Garmin Drive 2017 Navigasyona Yeni Özellikler Ekliyor

Garmin Drive 2017 Navigasyona Yeni Özellikler Ekliyor

Garmin, jurnal yolcuları kasıt bölge Garmin Drive serisi için çalışmalarını sürdürürken, epeyce önemli bir özelliğin cihazlara ekleneceğini duyurdu.

Güncelleme Hangi Ürünlere Gelecek?

Güncellemenin hangi ürünlere geleceği ile ilgili ayrıntılı bilgiler de verilirken, resmi açıklamalara göre Garmin DriveSmart, Garmin DriveAssist ve Garmin DriveLuxe yanı sıra giriş seviyesinde olan Garmin Drive da listeye dahil edilmiş durumda.

2017 güncellemesi olarak adlandırılan yeni güncelleme ile birlikte artık Garmin naklen yayın konusunda da cihazlar üzerinden farklı bir navigasyon hizmeti sunacak. Ücretsiz olarak sunulacak bu hizmetler doğru daha iyi bir tecrübe elde edilebilmesi olası olacak.

Akıllı Telefon İle EşZamanlı Çalışma!

Garmin, Bluetooth üzerinden akıllı telefon ile eşleştirilmesi doğru daha ayrı özellikleri sunmayı başarırken, canlı trafik gibi özelikler de bu sayede faal hale geliyor. Hakiki zamanlı olarak sunulacak canlı trafik ve yayınlama hizmeti doğruca şahısların trafikte en doğru bilgileri alması sağlanacak.

Üstelik güncellemenin giriş seviyesindeki cihazlara dahi gelecek olması da bu durumun ne dek çok önemsendiğini ve tüm kullanıcılar için kayda değer bir özelliğin sunulacağını gösterdi. Garmin için yapılacak bu güncellemeler tamamen kullanıcıların daha dürüst rota alması ve direktiflerle en yerinde ve bakımlı yollar üzerinden de gezi yapabilmesi sağlanacak. 

Bu yazı senden önce 190 kez okundu.

Yorum Yap