Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Galaxy Note 10.1 alana, yeni yılda Samsung Audio Dock Hediye...

Galaxy Note 10.1 alana, yeni yılda Samsung Audio Dock Hediye…

Yeni Galaxy Note 10.1’inizi armağan Samsung Audio Dock ile tamamlayın özgün ses deneyimini yaşayın!

Daha marifetli ve kişiselleştirilmiş içerikler üretmenizi karşılayan Yeni Samsung Galaxy Note 10.1, yeni yılınızı Samsung Audio Dock´un eşsiz ses deneyimi ile kutluyor.

Gelişmiş tablet deneyimi sunan Yeni Samsung Galaxy Note 10.1 ile jurnal işlerinizi kolaylaştırırken, yılbaşı hediyesi olan Samsung Kablosuz Audio Dock ile ihtiyacınız olan müzik sistemine sahip olabilirsiniz. Samsung, Yeni Galaxy Note 10.1 WiFi alan herkese, 450 TL değerinde Samsung Audio Dock armağan ediyor.*

Samsung Kablosuz Audio Dock sistemi, Galaxy cihazları ile uyumu, ses kalitesi ve sağladığı tatbik kolaylığı bir uçtan bir uca müzik deneyiminizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek. Kablosuz Audio Dock uygulaması ile Galaxy cihazlardan müzik dinlemenin yanı sıra, batarya seviyesini teftiş edebilir, saatin kaç olduğunu öğrenebilir ve hava sıcaklığını alabilirsiniz. Bluetooth doğru otomatik eşleştirmeden yararlanabilirsiniz.

Yüksek ekran kalitesi ile film izleme keyfi

Önceki sürümlerine kadar 4 kat daha gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sunan Yeni Galaxy Note 10.1’in kristal parlaklığındaki geniş ekranı ile en sevdiğiniz dizileri ya da filmleri, en yüksek kalitede izleme imkanı bulabilirsiniz. Dahası hafif ve ince tasarımı ile Yeni Galaxy Note 10.1 tabletinizi istediğiniz her yere kolaylıkla taşımanıza olanak veriyor.

Uygulamalara kısa yoldan erişin

Kalem Penceresi özelliği ile çoğu uygulamaya anında erişmeniz için ekrana S Pen ile bir pencere çizmeniz tatmin edici. Bu nitelik size telefon rehberi, hesap makinesi veya Youtube gibi öyle fazla uygulamaya anına erişme imkanı veriyor.

Büyük ekran ile hayat daha kolay

Yeni Galaxy Note 10.1’de yer alan Çoklu Pencere özelliği ile, aynı ya da öbür uygulamaları 2 farklı pencerede aynı anda kullanabilirsiniz. Öteki bir değişle e-postalarınızı kontrol ederken, S Note´da anekdot alabilir yada arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

El yazınızı kullanın

Meslek Notu özelliği ile el yazınızı tabletinizde birçok işlemde kullanabilirsiniz. Örneğin, el yazınızla yazdığınız bir ismi ve e-posta adresini rehbere kaydedebilir, notlarınızı yazabilir ya da bir adresi haritada aratabilirsiniz. Bunun yanına Basit Tablo özelliği ile, elle çizdiğiniz bir görseli derhal daha düzenli bir çizime ya da grafiğe çevirebilirsiniz. Bu nitelik baştan sona sunumlarına ekleyeceğiniz görselleri ve ya grafikleri çok daha seri ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

İstediğiniz içerikleri kaydedin, düzenleyin ve saklayın

Yeni Galaxy Note 10.1’de yer alan Karalama Defteri özelliği ile, web, YouTube ve galeri gibiçeşitli kaynaklardan istediğiniz içerikleri toplayabilir, düzenleyebilir ve hepsini tek bir seferde görüntüleyebilirsiniz. Web’de dolaşırken beğendiğiniz bir gömleği, okumaktan keyif aldığınız bir blogu Karalama Defteri özelliği ile işaretleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Yeni Galaxy Note 10.1’inizi bir defter gibi kullanarak, ilginizi çeken tüm içerikleri bir araya toplayabilirsiniz.

Not edinmek artık çok kolay

Yeni Galaxy Note 10.1’de bulunan Ekran Notu özelliği ile bulunduğunuz sayfanın tam ekran görüntüsünü kaydederek, bu görünüm üzerinde anekdot alabilirsiniz. Mesela, beğendiğiniz bir web sayfasının üzerine not yazıp arkadaşlarınıza yollayabilir, herhangi bir metnin veya görselin üstüne düzeltmelerinizi el yazınız ile yapabilir veya çektiğiniz fotoğrafların üstüne anekdot yazarak kişiselleştirip sosyal ağ hesabınızda otomatik olarak paylaşabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiye www.samsung.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazı senden önce 117 kez okundu.

Yorum Yap