Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Epson WF-7515 lazer printer

Epson WF-7515 lazer printer

EPSON’dan A3 Baskıda Köklü Değişiklik, Epson WF-7515: Tek Başına Bir Ofis

Epson, ilk kez A3+ “tümü bir arada” yı geniş mahsul yelpazesine katarak mimarların, grafik tasarımcılarının ve mühendislerin işini kolaylaştırdı. A3 baskı ve A3 kopyalama, tarama ve faks kombinasyonunu tek bir cihazda birleştirerek küçük işletmeler için kayda değer bir inovasyon yarattı.

Ayrıca çabuk ayrıca de ekonomik

Profesyonel kalitede dakikada 15 siyah (eskiz modunda dakikada 34), 8,4² sayfa renkli baskı yapabilen Epson WF-7515’in 250 sayfalık yüksek kapasiteli sayfa tepsisi tamamen daha eksik sıklıkta dolum yapacaksınız. Hem 30 sayfalık Otomatik Belge Besleyicisi A3 boyutuna kadar çoklu sayfa kopyalama yaparken size refah sağlayacak.

Eşdeğerlerinden yüzde 50 daha tasarruflu

Eşit lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında sayfa başı maliyette yüzde 50’ye varan tasarruf sağlayan² “hepsi bir arada” printer WF-7515, Epson XL Stang mürekkepleriyle 1.000 sayfaya dek zorlama yapma olanağı sunar. Tekrar eşdeğer renkli lazerlere tarafından yüzde 80 daha düşük enerji tüketimiyle enerji tasarrufu sağlıyor. 

Her yerden zorlama alın

Tablet PC’lerden, hatta akıllı telefonlardan süratli ve basit şekilde belgelerin ya da görüntülerin yazdırılmasını sağlayan Epson Connect⁵ özelliği için yazıcınıza e-posta atmanız yeterli.  Apple AirPrint, e-postalarınızı, fotoğraflarınızı, web sitesi ve belgelerinizi doğrudan iOS cihazınızdan AirPrint özellikli Epson yazıcıya yazdırabilmenizi kolay ışık halkası getirir. Google Cloud Print, aracısız olarak Chrome OS ve Google Cloud Print uyumlu uygulamalardan Google Cloud Print özellikli Epson yazıcıya, zeki telefonunuzdan veya bilgisayardan hareket halindeyken yazdırmanızı sağlar.

Bu yazı senden önce 129 kez okundu.

Yorum Yap