Advertising
Donanım 30 Kasım 2016, 15:37
Dare-U VX300 mekanik klavye incelemesi

Dare-U VX300 mekanik klavye incelemesi

Oyuncuların vazgeçilmez tercihi olan mekanik klavyeler, ne yazık fakat ülkemizde 400 TL ve üzeri fiyatlarda seyrediyor.

Bu videomuzda, bugüne dek adı çok duyulmamış ancak fiyat performans oranıyla dikkat çeken ve GearBest‘ten sipariş ettiğimiz Dare-U VX300 mekanik klavye modeline yakından bakıyoruz.

Dare-U VX300 özellikleri

Genel araç gereç yapısı metal olan klavye, altın rengiyle birlikte epeyce şık görünüyor. Metal malzeme nedeniyle 1.2 kg ağırlığında olan ürün, arka ışıklandırma desteğine sahip.

Mavi, yeşil, pembe, mor, turuncu ve kırmızı elde etmek üzere 6 ayrı renk yansıtabilen bu arkadaki ışıklandırma, özel modlar baştan sona kişiselleştirilebiliyor. Nefes alma efekti, tuşa bastığınızda ışık yanma ve bambaşka çoğu ışık efektini kullanabiliyoruz.

Blue switch kullanan Dare-U VX300, bu nedenle oldukça ses çıkarmasına rağmen hissiyat olarak çok hoş bir basış duygusal sunuyor. Natürel ancak mekanik klavye olduğu için klavyede birdenbire pozitif tuşa bastığınızda ghosting sorunu oluşmuyor ve reaksiyon süreleri de oldukça düşük.

68 dolar ücretle satın aldığımız modele buradan göz atabilirsiniz. GearBest‘in Black Friday indirimlerine buradan, farklı mekanik klavyelere ise bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dare-U VX300 çözümleme

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler

Yorum Yap