Advertising
Donanım 27 Kasım 2016, 15:13
Asus'tan Yeni Konsol PC

Asus’tan Yeni Konsol PC

ASUS PC’nin gücünü konsol boyutuna sığdırdı, ASUS ROG GR8 Oyun Konsol PC’yi yarattı

Konsolun nakliye rahatlığıyla PC’nin gücünü şık bir gövdede bir araya getiren ASUS ROG GR8 oyun Konsol PC, “her tarafta oyun” felsefesiyle tasarlandı. ASUS’un yeni oyun canavarı, yeni oyunları en üstün performansla çalıştırırken oyun severlerin çantalarına bile rahatlıkla sığabiliyor.
 
ASUS Republic of Gamers (ROG) kadar özel olarak tasarlanan ROG GR8 Oyun Konsol PC, İstanbul Hard Rock Cafe’de gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı. Adamakıllı oyun konsollarından ilham alınarak tasarlanan ASUS ROG GR8, Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 750Ti ekran kartına sahip. Kullanıcıların çantalarında kolayca taşıyabilecekleri ya da tv ünitesinin altına rahatça yerleştirebilecekleri ASUS ROG GR8 Oyun Konsol PC bütün bir oyun canavarı!
 
GR8 Oyun Konsol PC, Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 750Ti Ekran Kartı ile Full HD oyun performansı sunuyor. 16GB’a varan DDR3L bellek, Sabit Disk veya yüksek seri SSD, dahili 802.11ac Wi-Fi’a sahip olan bilgisayara Windows 8.1 evvelden yüklenmiş olarak geliyor. Üstelik ROG GR8, dahili Miracast alıcı ve hızla yükseltme yapılabilmesi için 2,5 inç şoför genişletme yatağı ile SO-DIMM hafıza yuvalarına basit erişim sağlayan özel tasarımlı kayar kapaklara sahip. Mat siyah yüzeyi, Maya medeniyetinden ilham bölge desenleri ve yanıp sönen ROG logosu ile şık bir tasarıma sahip olan GR8, yatak odaları, oturma odaları ve lokal ağ üzerindeki oyun turnuvalarında göstermek için ideal.

Tanıtım toplantısında mahsul hakkında bilgiler veren ASUS Türkiye Iş Geliştirme Müdürü Erkan Genç şunları söyledi: “Bu ürün adamakıllı oyun severlerden gelen düşünceler doğrultusunda tasarlandı. ASUS olarak oyunlardan alınabilecek en üstteki performansı, olabilecek en şık ve işlevsel biçim faktöründe biriktirmek istedik. Intel’in işlemci gücü ile Republic Of Gamers’ın birlikteliği bu hedefimizi gerçekleştirmemizi sağladı.”

Intel Türkiye Meslek Geliştirme Müdürü Koray Çandır ise şunları söyledi: “Ben de bir oyun sever olarak, olabilecek en üstün performansı bir konsolun verebileceği taşınabilirlik ve tatbik rahatlığıyla yaşamak isterim. ASUS GR8 Oyun Konsol PC bütün olarak bu talebi karşılıyor ve oyun keyfi için olabilecek en iyi şartları sağlıyor.”

Bu yazı senden önce 115 kez okundu.

Yorum Yap