Advertising
Donanım 5 Ocak 2017, 13:53
2016 yılının en iyi GoPro videoları yayınlandı

2016 yılının en iyi GoPro videoları yayınlandı

 

Aksiyon kamerası denilince şüphesiz akıllara gelen birincil isimlerden olan GoPro, her sene olduğu gibi 2016 yılı için de en iyi videoları derlediği çalışmasını yayınladı. Dünyanın ayrı bölgelerinden onlarca kullanıcının imzasını taşıyan görüntüler bisiklet ve motor gösterilerinden konserlere, otomobil yarışlarından drone ile çekilen videolara değin epeyce geniş bir içerik yelpazesine sahip.
 
Ayrıca Bkz.Tesla otoyolda gerçekleşen kazayı önceden varsayım ederek sürücünün hayatını kurtardı 
Hatırlayacağınız gibi son dönemde fiziki açıdan zorlama günler geçiren ve küçülmeye gitme kararı alan GoPro’nun takriben 200 kişiyi işten çıkaracağı gündeme gelmişti. dahası büyük umutlarla piyasaya sürülen Karma drone ’un uçuş sırasında bir anda baskı kesintileri yaşayarak tez yere düştüğü haberlerinin gelmesi ise gelecek planlarını kısmen başaşağı etti.
 
Tüm olumsuzluklara karşın yine de batmış dolu bir yılı geride bırakmaya hazırlanan GoPro halen çoğu kullanıcının birincil tercihleri arasında geliyor. Suya ve darbeye dirençli yapısının yanı sıra yüksek çözünürlükte görüntü imkanı sağlayan aksiyon kameraları artık hayatın bir parçası haline geldi. İşte 2016 yılının en iyi GoPro videoları:
 
 
 

Bu yazı senden önce 182 kez okundu.

Yorum Yap